HAKKIMIZDA

1980 yılında Ankara siteler’de çırak olarak başladığımız el işi sanatlarına 1994 yılından itibaren kendi atolyemizi kurarak devam etmekteyiz.Bugüne kadar yüzlerce müşterimizin zevkine,bütcesine ve yaşam alanına göre en kaliteli ve ekonomik ürünlerimiz eta saat hizmetlerine sunuldu.Sözümüz kalitemizdir. Ürünlerimiz İstediğiniz adrese Ankara içi ve dışı vaktinde garantili olarak teslim edilir.

 

Süsleme sektöründe

son gelişmeleri sürekli takip etmekte kendimizi yenilemekteyiz.Tek rakibimiz kendimizdir.İsteğinize göre çizimler kendimiz tarafından yapılır veya sizin istediğiniz modele görede itina ile yapılır. İmalattan siz saygı değer müşterilerimizin hizmetine sunulur.

 

 

Çeyrek asırlık tecrübesiyle siz klasik severleri geleceğin antikaları ile buluşturuyoruz. Geniş kadromuzla ihtiyacınız olan her türlü ahşap ve MDF oymalarınız zamanında itina ile hazırlanır. Atölyemizde her türlü kalıp hazırlanır. Antika tamiri yapılır. İsteğinize göre her ölçüde ve her modelde ayna çerçevesi, karyola başucu, yemek odası, yatak odası, oturma grupları ve dekorasyon oymaları yapılır. Bütün siparişleriniz gününde teslim edilir.

 

 

Saygılarımızla Özer Oyma

Ramazan Karaer

Yılmaz Özdemir